Vieną dieną naršydamas internete nusprendžiau užeiti į Vytauto Didžiojo universiteto internetinį puslapį, naujienų skiltį. Ir… sunku buvo patikėti tuo ką matau:


Supratau, kad tai ko gero vienintelė proga susitikti su šiuo pasaulinio garso verslo inovatoriumi.

Įspūdžiai? Nuoširdžiai ir paprastai pristatoma gyvenimo patirtis, įžvalgos. Pavyzdžiai pateikiami labai aiškiai ir suprantamai. Tiems, kuriems ši asmenybė dar negirdėta, galiu pasakyti, kad kelis produktus, su kuriais jis dirbo, Jūs ko gero žinote. Tai žymusis gėrimas Baileys Irish Cream, degtinė Smirnoff, Sheridan’s ir daugelis kitų. David pasakojo apie sunkumus dirbant nemylimą darbą, kaip įgyvendina gautą užduotį, projekto eigą nuo iki…

David Glcukman šaknys veda į Tauragę. Todėl jam Lietuva yra artima ir įdomi šalis. Pasibaigus seminarui jis atsakė į visus auditorijos klausimus, matėsi, kad jam įdomu ne tik pasakoti, bet ir gauti grįžtamąjį ryšį.

Jei šioje paskaitoje nebuvote, tačiau norėtumėte išgirsti apie ką David kalba, pasiklausę interviu, kurio nuorodą rasite žemiau, galite išgirsti pagrindines seminare nuskambėjusias mintis.

Gyvenime yra žmonių su kuriais norisi susitikti, tačiau tai padaryti nebeįmanoma. Susitikimas su David Gluckman ir jo puiki knyga, tai – mažas stebuklas, paskatinęs mane judėti savo tikslų link.