1. Kas čia blog’ina?

Augustinas Balaišis, curriculum vitae.

2. Ar šis blog’as man?

Šis blog’as yra kažkas kitokio, ir tas kitoniškumas man yra labai svarbus. Ruošdamas įrašus jaučiu, kaip man tai yra reikšminga. Žinau tiksliai, kokia tai yra industrija. Jei Tu esi iš ten, o gal tik pradedi savo kelionę arba jautiesi panašiai, šis blog’as – TAU.

3. Kodėl tai darai?

Mane domina reklama, vizualinė komunikacija, marketingas, koncepcija, vartotojų elgsena ir begalė kitų dalykų. Seniai norėjau padaryti kažką panašaus, tik vieną dieną supratau, kad niekados nebūsiu tinkamai pasiruošęs ir kad ir kaip tai nuvalkiotai skambėtų, geriausias laikas veikti yra – dabar. Tiesiog noriu pasidalinti tuo, kas man yra aktualu ir tikiuosi, kad kažkam tai bus įdomu. Galbūt kažką įkvėps kurti, pasiūlys sprendimą arba pastūmės veikti – DABAR!

4. Iš kur semiesi įkvėpimo?

Esu dėkingas visiems žmonėms, kuriuos sutikau savo gyvenime, nes iš jų tikrai kažką pasiėmiau ar susidariau kažkokią nuomonę, pasikeičiau. Stengiuosi pamatyti tai ko nemato kiti, būti pastabus detalėms. Esu smulkmeniškas, todėl viską daug kartų pergalvoju. Man svarbi transformacija.

5. Post’e radau netikslią informaciją.

Jei radai kokią nors klaidą, parašyk SUSISIEKTI skiltyje ir aš atnaujinsiu informaciją. Ačiū!

6. Kaip numesti svorį?

Nežinau. Mano greita medžiagų apykaita. Sporto treneris kartą pasakė, kad gadinu maistą.

7. Kiek mokėjai už domeną?

€10,88 (kaina su PVM) .

8. Ar šis domenas parduodamas?

Skaityk antro ir trečio DUK atsakymus.